PPGI Sheet - China Tianjin Liwei Iron & Steel

Produkte

PPGI Sheet

Përshkrim i shkurtër:

Product description of Made in china PPGI/HDG/GI/SPCC DX51 ZINC Cold rolled/Hot Dipped Galvanized Steel Coil/Sheet/Plate/Strip Name: Made in china PPGI/HDG/GI/SPCC DX51 ZINC Cold rolled/Hot Dipped Galvanized Steel Coil/Sheet/Plate/Strip Thickness: 0.17-1.5mm Width: 20-2400mm Single Weight: Max6.0MT Zinc Thickness: 30-270g/m2 Steel Gardes: TDC51D2,TDC51D+AZ,TDC51D, GR. B, SPCC, SPHC, DX51D, ect. Standard: AISI,GB,JIS Packing: Wrapped by plastic film and waterproof paper, and t...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrimi i produktit të bërë në Kinë PPGI / HDG / GI / SPCC DX51 zink Ftohtë mbështjellë / Hot zhytur galvanizuar Steel spirale / fletë / pjatë / strip

  Emri: Made në Kinë PPGI / HDG / GI / SPCC DX51 ZINC Ftohtë mbështjellë / Hot zhytur galvanizuar Steel spirale / Sheet / Plate / Strip
  Trashësia: 0.17-1.5mm
  gjerësia: 20-2400mm
  Single Pesha: Max6.0MT
  Zink Trashësia: 30-270g / m2
  Gardes çeliku: TDC51D2, TDC51D + AZ, TDC51D, GR. B, SPCC, SPHC, DX51D, etj.
  standard: AISI, GB, JIS
  Paketimi: Përfundoi nga filmi plastik dhe letër i papërshkueshëm nga uji, dhe pastaj të lidhur në pallet.Or druri si ju kërkesë.
  të përdorura: materiale ndërtimi, çati, profili, duke e bërë tub, duke e bërë mobilje, etj
  Koha e dërgimit: brenda 30 ditëve pas pranimit të depozitave 30% ose kopje të LC në shikim.
  Furnizimi Aftësia: 50000MT në muaj.

  Details tregojnë të bërë në Kinë PPGI / HDG / GI / SPCC DX51 ZINC Ftohtë mbështjellë / Hot zhytur galvanizuar Steel spirale / Sheet / Plate / Strip

  1 2

  Procesi i prodhimit të bërë në Kinë PPGI / HDG / GI / SPCC DX51 zink Ftohtë mbështjellë / Hot zhytur galvanizuar Steel spirale / fletë / pjatë / strip

  3 4

  Paketimi i bërë në Kinë PPGI / HDG / GI / SPCC DX51 zink Ftohtë mbështjellë / Hot zhytur galvanizuar Steel spirale / fletë / pjatë / strip

  5

  Transporti i bërë në Kinë PPGI / HDG / GI / SPCC DX51 zink Ftohtë mbështjellë / Hot zhytur galvanizuar Steel spirale / fletë / pjatë / strip

   6

   Related produkteve të bërë në Kinë PPGI / HDG / GI / SPCC DX51 ZINC Ftohtë mbështjellë / Hot zhytur galvanizuar Steel spirale / fletë / pjatë / strip

  7

  Informacione të Kompanisë i bërë në Kinë PPGI / HDG / GI / SPCC DX51 zink Ftohtë mbështjellë / Hot zhytur galvanizuar Steel spirale / fletë / pjatë / strip

  8

  Tregu ynë i bërë në Kinë PPGI / HDG / GI / SPCC DX51 zink Ftohtë mbështjellë / Hot zhytur galvanizuar Steel spirale / fletë / pjatë / strip

  9

  Ekspozita jonë e bërë në Kinë PPGI / HDG / GI / SPCC DX51 zink Ftohtë mbështjellë / Hot zhytur galvanizuar Steel spirale / fletë / pjatë / strip

  10

  Pse na zgjodhet ne?

  11


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !