Gi Coil - China Tianjin Liwei Iron & Steel

Produkte

gi Coil

Përshkrim i shkurtër:

Galvanized Steel Coil Product description of Galvanized Steel Coil Name: Galvanized Steel Coil Standard: ASTM, GB, JIS Grade: DX51D+Z, SGCC Thickness: 0.18-1.5mm  Width: 914-1250mm Coil Weight: 3-6MTS Top Paint: 20MIL Back Paint: 7MIL Surface Treatment: color coated/galvanized/galvalume Delivery Time: 7-20 working days Packing: Waterproof paper, galvanized steel covered and steel strip packed, or as you request. Useage: Widely used in construction, home, appliance, de...


 • FOB Çmimi: US $550 - 3000 / metric ton
 • Min.urdhër Sasia: 2 metric tons
 • Furnizimi Aftësia: 5000 metric tons per Month
 • Port: Xingang port, tianjin, China
 • Termat pagesës: TT, L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  galvanizuar Steel spirale
  Përshkrimi i produktit i galvanizuar Steel spirale

  Emri: galvanizuar Steel spirale
  standard: ASTM, GB, JIS
  Gradë: DX51D + Z, SGCC
  Trashësia: 0.18-1.5mm 
  gjerësia: 914-1250mm
  Coil Pesha: 3-6MTS
  Top Paint: 20MIL
  Back Paint: 7MIL
  Trajtim sipërfaqësor: të veshura me ngjyra / galvanizuar / GALVALUME
  Koha e dërgimit: 7-20 ditë pune
  Paketimi: letër i papërshkueshëm nga uji, çeliku e galvanizuar mbuluar dhe strip çeliku paketuar, apo si ju kërkesë.
  përdorimi tradicional: përdorur gjerësisht në ndërtim, në shtëpi, aplikim, stolisje, veshin çeliku rezistent, etj

  Details tregojnë të galvanizuar Steel spirale

   1

  2

  Procesi i prodhimit të galvanizuar Steel spirale

   3

  4

  Paketimi i galvanizuar Steel spirale

  5

  Transporti i galvanizuar Steel spirale

   6

  Related produkteve të galvanizuar Steel spirale

  7

  Informacione të Kompanisë i galvanizuar Steel spirale

  8

  Ekspozita jonë e galvanizuar Steel spirale

  9

   

  Ekspozita jonë e galvanizuar Steel spirale

  10

  Pse na zgjodhet ne?

  11


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !