Flexible Wall Angle Hot zhytur galvanizuar T-bar përforcon - Tianjin China Liwei Iron & Steel

Produkte

Flexible Wall Angle nxehtë zhytur galvanizuar T-bar përforcon

Përshkrim i shkurtër:

Flexible Wall Angle Hot Dipped Galvanized T-bar Clamp Product description of Flexible Wall Angle Hot Dipped Galvanized T-bar Clamp Name: Flexible Wall Angle Hot Dipped Galvanized T-bar Clamp Component: Main tee, cross tee and wall angle Surface treatment: Hot Dipped Galvanized Thickness: 0.12-1.5mm Length: 3000mm Color: White, black, silver, golden or other ral color. Function: Smoke-proof, fireproof, rust resistance, etc. Delivery Time: 7-20 working days Packing: Carton or...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Flexible Wall Angle nxehtë zhytur galvanizuar T-bar përforcon
  Përshkrimi i produktit i Flexible Wall Angle nxehtë zhytur galvanizuar T-bar përforcon

  Emri: Flexible Wall Angle nxehtë zhytur galvanizuar T-bar përforcon
  Komponenti: tee kryesore, tee kryq dhe kënd mur
  Trajtim sipërfaqësor: Hot zhytur galvanizuar
  Trashësia: 0.12-1.5mm
  Length: 3000mm
  Ngjyrë: Bardhë, e zezë, argjendi, e artë ose të tjera ngjyra RAL.
  funksioni: Smoke-provë, Fireproof, rezistenca ndryshk, etj
  Koha e dërgimit: 7-20 ditë pune
  Paketimi: Kuti kartoni apo si kërkesës së klientit.
  përdorimi tradicional: Tavan korniza, stolisje, etj

   

  Details treguar i fleksibile Wall Angle nxehtë zhytur galvanizuar T-bar përforcon 01 02

  Madhësia dhe specifikimi i Flexible Wall Angle nxehtë zhytur galvanizuar T-bar përforcon

  Përshkrim

  Specifikimi i MS dhe BS (mm)

  paketim

  Tee kryesore

  MS 24 x 38 x 3600

  BS 24 × 38 × 3660

  MS 24 x 32 x 3600

  BS 24 × 32 × 3660

  25 cope / ctn

  Cross tee

  MS 24 × 26 × 1200

  BS 24 × 26 × 1220

  MS 24 x 32 x 1200

  BS 24 × 32 × 1220

  100 cope / ctn

  tee shkurtër kryq

  MS 24 × 26 × 600

  BS 24 × 26 × 610

  MS 24 × 32 × 600

  BS 24 × 32 × 610

  75 cope / ctn

  kënd Wall

  22 x 22 x 3000

  50 cope / ctn

   

  diagram Ndërtimi i Flexible Wall Angle nxehtë zhytur galvanizuar T-bar përforcon

  03
  Paketimi i Flexible Wall Angle nxehtë zhytur galvanizuar T-bar përforcon

  04 05
  Related produkteve të fleksibile Wall Angle nxehtë zhytur galvanizuar T-bar përforcon

  7
  Informacione të Kompanisë i Flexible Wall Angle nxehtë zhytur galvanizuar T-bar përforcon

  8

   Tregu ynë i Flexible Wall Angle nxehtë zhytur galvanizuar T-bar përforcon

   

  9

   

  Ekspozita jonë e fleksibile Wall Angle nxehtë zhytur galvanizuar T-bar përforcon

  10

  Pse na zgjodhet ne?

  11


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   
   WhatsApp Online Chat !