Rreth nesh

01

Tianjin hekuri Liwei & co çeliku., Shpk është themeluar në vitin 2002, dhe e regjistruar në Industrisë Parkun Tianjin Aeroportit. Biznesi kryesor i Liwei është në fushën e prodhimit, përpunimin dhe shpërndarjen e produkteve të çelikut. Produktet janë të ndarë në tri pjesë: pllaka çeliku, tuba çeliku dhe rebar çeliku. Pllaka çeliku përfshijnë ftohtë mbështjellë spirale çeliku (KDF), hot mbështjellë spirale çeliku (HRC), spirale çeliku e galvanizuar (GI) dhe prepainted spirale çeliku e galvanizuar (PPGI). tuba çeliku përfshijnë tuba ERW, tuba sipërfaqe zi, tuba galvanizuar, tuba seamless, tuba aliazh dhe kështu me radhë.

Tregun tonë

Ne shpërndarjen e produkteve të çelikut në tregun e brendshëm dhe të huaj. Në tregun lokal, ne jemi kompania agjent i mullinj të mëdha të çelikut, duke përfshirë grupin Baotou çeliku, çeliku grup Hebei, grupi i çelikut Tiantie. Dhe shpërndarja e më shumë se 50.000 ton CRC, të miratuara nga qeveria dhe PPGI çdo vit. Konsumatori ynë lokal janë të shpërndara në të gjithë krahinat në pjesën veriore të Kinës, dhe kanë mbajtur bashkëpunim afatgjatë me ne.
Kompania jonë arritur miratimin e importit dhe eksportit në vitin 2008, si dhe eksportit të biznesit është në rritje tani. Katalogu i produktit për eksport përfshin KDF, të miratuara nga qeveria, PPGI, tinplate dhe tuba çeliku. Klientët nga Evropa Lindore, Amerikën e Jugut, Lindjen e Mesme dhe Afrikë kanë krijuar marrëdhënie të qëndrueshme dhe afatgjatë të biznesit me ne. Ne premtojmë klientëve tanë me cilësi të mirë, çmim të arsyeshëm dhe të ofrimit të shpejtë.

KRITER jONË

"Ndershëm, Besnik, besim dhe respekt" është kriteri biznesit tonë. Ne po shohim përpara për furnizimin e produkteve më të mira dhe shërbime për të gjithë klientët tanë me famë.
The-favorshme Loja mes kompanisë dhe punëtorët, kompanisë dhe klientëve është objektivi ynë running. Ne shpresojmë se mund të bëjmë shpërndarjen për mirëqenien e të gjithë shoqërisë pas suksesit të biznesit.WhatsApp Online Chat !