Флексибилни ѕид агол топло поцинкуван натопи Т-бар менгеме - Кина Тијанџин Liwei железо и челик

производи

Флексибилни ѕид агол топло поцинкуван натопи Т-бар менгеме

Краток опис:

Flexible Wall Angle Hot Dipped Galvanized T-bar Clamp Product description of Flexible Wall Angle Hot Dipped Galvanized T-bar Clamp Name: Flexible Wall Angle Hot Dipped Galvanized T-bar Clamp Component: Main tee, cross tee and wall angle Surface treatment: Hot Dipped Galvanized Thickness: 0.12-1.5mm Length: 3000mm Color: White, black, silver, golden or other ral color. Function: Smoke-proof, fireproof, rust resistance, etc. Delivery Time: 7-20 working days Packing: Carton or...


 • ФОБ Цена: US $550 - 3000 / metric ton
 • Мин.нарачката Кол: 2 metric tons
 • Набавка Способност: 5000 metric tons per Month
 • Порт: Xingang port, tianjin, China
 • Начин на плаќање: TT, L/C,D/A,D/P,T/T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Флексибилни ѕид агол топло поцинкуван натопи Т-бар менгеме
  Опис на производот од Флексибилни ѕид агол топло поцинкуван натопи Т-бар менгеме

  име: Флексибилни ѕид агол топло поцинкуван натопи Т-бар менгеме
  компонента: Главна мета, мета и крос агол ѕид
  Површински третман: Топло поцинкуван натопи
  дебелина: 0.12-1.5mm
  должина: 3000mm
  боја: Бела, црна, сребрена, златна или други RAL бои.
  функција: Чад-доказ, огноотпорни, 'рѓа отпор, итн
  Време на испорака: 7-20 дена
  пакување: Картон или како барање на купувачот.
  Useage: Таванот рамка, декорација, итн

   

  Прикажи ги деталите од Флексибилни ѕид агол топло поцинкуван натопи Т-бар менгеме 01 02

  Големината и спецификација на флексибилни ѕид агол топло поцинкуван натопи Т-бар менгеме

  Опис

  Спецификација на МСП и БС (мм)

  пакување

  главна мета

  MS 24 × 38 × 3600

  БС 24 × 38 × 3660

  MS 24 × 32 × 3600

  БС 24 × 32 × 3660

  25 парчиња / ЦТН

  крст мета

  MS 24 × 26 × 1200

  БС 24 × 26 × 1220

  MS 24 × 32 × 1200

  БС 24 × 32 × 1220

  100 парчиња / ЦТН

  Краток крстот мета

  MS 24 × 26 × 600

  БС 24 × 26 × 610

  MS 24 × 32 × 600

  БС 24 × 32 × 610

  75 парчиња / ЦТН

  агол ѕид

  22 × 22 × 3000

  50 парчиња / ЦТН

   

  Изградба дијаграм на флексибилни ѕид агол топло поцинкуван натопи Т-бар менгеме

  03
  Пакување на флексибилни ѕид агол топло поцинкуван натопи Т-бар менгеме

  04 05
  Поврзани производи од Флексибилни ѕид агол топло поцинкуван натопи Т-бар менгеме

  7
  Информации за компанијата на флексибилни ѕид агол топло поцинкуван натопи Т-бар менгеме

  8

   Нашиот пазар на флексибилни ѕид агол топло поцинкуван натопи Т-бар менгеме

   

  9

   

  Нашата изложба на флексибилни ѕид агол топло поцинкуван натопи Т-бар менгеме

  10

  Зошто да не одберете нас?

  11


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

   
   WhatsApp Online Chat !