Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Што е вашето MOQ?

25MT, тоа е за еден сад.

Дали на производи тестирани пред превозот?

Да, сите наши производи се квалификувани пред превозот. Ние се тестира секоја серија секој ден.

Што е вашата нормална време на испорака?

Нашите време на испорака за 7-30days за стандардни димензии, ако имате други барање како цврстина, квантитетот и ширина, тоа е околу 20-40days. Но, не грижете се, ние, исто така, се обидуваме се потрудиме за време на испорака, бидејќи времето подолго и нашата цена е повисока.

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !