Контактирајте не

Тијанџин Liwei Железо & Челик копродукции, ООД

адреса

1404/02/02, бр 2, Chuangxinliulu, Huayuan Hi-Tech индустриски парк, Тијанџин, 300384, Кина

Е-пошта

admin@liweisteel.com.cn

andrew@liweisteel.com.cn

john@liweisteel.com.cn

 

телефон

+ 86-22-26660421

+ 86-22-83709388

Факс: + 86-22-26684332

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !